O firmie

Początki firmy

Firma „WERTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” powstała z myślą o realizacji wszechstronnych zadań z zakresu budownictwa. Stale rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi budowlane stało się przesłanką do stworzenia przedsiębiorstwa, które poprzez wieloletnie spostrzeżenia oraz doświadczenie na budowach Europy Zachodniej osób związanych z firmą chce utrzymywać jakość świadczonych usług na wysokim europejskim poziomie.

Wychodząc naprzeciw zwiększającym się potrzebom rynku budowlanego staramy się dotrzymać kroku stale rosnącym wymaganiom inwestorów. Zajmujemy się zarówno generalnym wykonawstwem, jak i wykonujemy specjalistyczne, ściśle określone zadania dla wymagających klientów. Chętnie podejmujemy się ambitnych zadań, które dla innych stanowią tylko piętrzące się trudności; dla nas są one natomiast wyzwaniem, któremu staramy się sprostać.

Różnorodność realizowanych przez nas zadań umożliwia stały rozwój firmy a zdobywane doświadczenie pozwala na unikanie problemów mogących powstawać podczas realizowanych przez nas zleceń. Mając na uwadze bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistyczne roboty budowlane w Polsce chcemy poprzez swoją działalność wnieść własny wkład w rozwój kraju.

 

Kapitał ludzki

Nasz personel posiada ogromne doświadczenie zdobyte na budowach w Niemczech, Rosji czy na Bliskim Wschodzie przy realizacji różnorakich przedsięwzięć budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego czy inżynierskiego.

Nasi pracownicy pracując wcześniej na interesujących a niejednokrotnie bardzo skomplikowanych budowach zagranicznych łatwiej potrafią rozwiązywać problemy rodzące się każdego dnia na placu budowy, niż pracownicy pracujący tylko na krajowych, do niedawna jeszcze realizowanych metodami z lat 70-tych budowach.

W skład naszego zespołu wchodzi zarówno kadra inżynierska, jak i wyspecjalizowani fachowcy w takich zawodach jak: cieśle, zbrojarze czy murarze. W obecnych czasach posiadanie wykwalifikowanego zespołu ludzi jest cennym nabytkiem, który doceniamy i staramy się odpowiednio wykorzystać.

 

NARZĘDZIA, SPRZĘT I MASZYNY BUDOWLANE

Posiadając wiele maszyn budowlanych, sprzętu i narzędzi jesteśmy w stanie wykonywać zlecone nam prace w sposób szybszy i wygodniejszy zmniejszając tym samym ilość pracowników niezbędnych do wykonania zadania.

Mimo braku możliwości zautomatyzowania całego procesu budowlanego, gdzie najbardziej istotnym elementem jest jednak człowiek staramy się dopasować odpowiedni sprzęt do wykonywanych prac. Powoduje to skrócenie czasu budowy oraz obniżenie kosztów prac budowlanych. Daje to także możliwość odciążenia pracowników od najcięższych robót, które dawniej wykonywało się tylko w sposób ręczny.

 

 

Obszar działania